Wszystkimi zmysłami warzona mikstura życia...
Potion of life brewed with all my senses...

About the author

Related Articles

 • Misia

  Ale co to znaczy „do meskosci” chcialysmy rownouprawnienia to mamy! odnosze wrazenie ze to my same po czesci jestesmy sobie winne.
  Ale musze przyznac Ci racje to co w wiekszosci reprezentuja Panowie jest ladnie mowiac zalamujace.

  • Sensualite

   No pewnie, że same sobie to wypracowałyśmy. Ja za mocno do tego ręki nie przykładałam, ale kobiety chciały emancypacji to mają, o co walczyły. 🙂 Jak tak sobie teraz patrzę na ten świat to mam wrażenie, że chyba jestem mocno konserwatywna i czułabym się spełniona mogąc być kurą domową, pieczołowicie dbającą o ognisko domowe i czekającą na zapracowanego męża z ciepłym obiadkiem i kapciami. Chyba jakaś pierwotna natura mi się odzywa 🙂 Ale w końcu każdy ma prawo realizować się jak pragnie, jeśli to nie rani innych.

 • Misia

  ” bo który facet będzie siedział i wsłuchiwał się w potrzeby swojej kobiety”?
  Moj, on wie, zanim ja jeszcze do tego dojde co mi jest 🙂 Tak, to skarb. I zapewniam Cie ze sa tacy. Zaczynam ich widziec coraz wiecej. I to my kobiety coraz czesciej nie wiemy czego chcemy lub zwyczajnie jestesmy slepe z roznych przyczyn np: mamy bagaz zlych doswiadczen. Albo zwyczajnie pozwalamy Panom na takie traktowanie.
  Co do ogniska domowego to jestem zdania ze mezczyzna tez moze je podtrzymac to kwestia umowna w zwiazku.

  • Sensualite

   Przyznam, że znając zasadę, że historia lubi się powtarzać, ale w tym pozytywnym znaczeniu mam wielką nadzieję, że mężczyźni z każdym dniem będą wracać do męskości. A Tobie droga Misiu chcę pogratulować i życzyć by tak zostało. Czasem mam wrażenie, że moje bliższe lub dalsze znajome o swych mężach mówić tak, jak wypada mówić, a że każdy ma swoje rozumienie „tego co wypada” to i różne są te opowieści.

Inline
Inline