Wszystkimi zmysłami warzona mikstura życia...
Potion of life brewed with all my senses...

About the author

Related Articles

 • P.S.

  Polityka – to tam na górze, to poza mną, co mnie to obchodzi….
  Sytuacja w kraju – no przecież mówią, że jest dobrze, że jesteśmy zieloną wyspą, w telewizji tak mówią, więc nie może być inaczej….
  Wybory – niech inni głosują, mi się nie chce, jeden głos niczego nie zmieni.
  Albo pójdę i zagłosuję na tego kto w sondażach ma najwięcej, bo przecież nie zagłosuję na tego kto ma 3% – mój głos będzie stracony….
  I tak pomyślało X osób…

  • Sensualite

   Niestety muszę się z Tobą zgodzić – coraz wyraźniej dostrzegam, że wykastrowano nas jako społeczeństwo z woli walki, patriotyzmu, troski o swój kraj, o swoje prawa. Wielu jest takich, którzy przyzwyczaili się, że Państwo to taki twór, który ma dawać – najlepiej bezrefleksyjnie więc wyciągają rękę po zasiłki i inne socjalne datki, bo w końcu Państwo jest jak dojna krowa, z której się ciągnie mleko, ale końcowy odbiorca nie analizuje kto tej krowie musi siana i wody dać etc. Irytacja w mojej głowie – poziom maksymalny. Dlatego mówię o tym głośno i bulwersuję się, widząc i słysząc ludzi w moim wieku, którzy tak bezmyślnie dają się propagandzie i pozwalają sobie na bycie „matołkami” – marionetkami w rękach rządowych świnek uczepionych koryta.

Inline
Inline