Darmowa wysyłka! ✈️ w Sensualité przy zamówieniach powyżej 200 zł wysyłka gratis!

Ekspresowa wysyłka w 48h 🚚 

Zawsze elegancka,

również w sypialni.

Refund policy

ZWROTY

Masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Produkt, który zwracasz, nie może mieć na sobie żadnych śladów użytkowania, takich jak: zabrudzenia, przetarcia lub uszkodzenia materiału. Towar powinien być pozbawiony zapachu i musi posiadać metkę. Taki produkt wyślij do nas wraz z formularzem zwrotu towaru. 

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem wysyłanych w ramach wymiany. Nie odbieramy paczek ze zwrotami towarów ze skrytek InPost. Prosimy o przesłanie zwrotu towaru na podany adres. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.

Adres do wysyłki zwrotu
ul. Jesionowa 45/70
50-504 Wrocław

Formularz zwrotu

REKLAMACJE


Jeśli produkt, który otrzymałaś, posiada defekty, uszkodzenia, możesz oddać go do reklamacji. Aby dokonać reklamacji, musisz wypełnić formularz reklamacji towaru (załączony poniżej) i wraz z nim wysłać do nas wadliwy produkt. W formularzu szczegółowo opisz problem z towarem i wybierz formę rekompensaty, jaką chcesz uzyskać. Mamy 7 dni roboczych na weryfikację Twojej reklamacji od dnia otrzymania przesyłki.

Nie odbieramy paczek ze zwrotami towarów ze skrytek InPost. Prosimy o przesłanie zwrotu towaru na podany adres. 

Formularz reklamacji

WYMIANA

By dokonać wymiany zakupionego towaru na inny, postępuj według procedury zwrotu (wyślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu). Następnie złóż i opłać nowe, niezależne zamówienie z nowym produktem. 

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem wysyłanych w ramach wymiany. Nie odbieramy paczek ze zwrotami towarów ze skrytek InPost. Prosimy o przesłanie zwrotu towaru na podany adres. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący